Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch Ccs 800 Ultro

Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch CCS 800 Ultro pozwala na łatwe i szybkie skonfigurowanie systemu sterowania napędowego. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat urządzenia, w tym jego konfiguracji, dostosowywania i aktualizowania. Dzięki instrukcji można z łatwością skonfigurować system sterowania napędowego i zapewnić jego bezpieczną i niezawodną pracę. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące konserwacji i bezpieczeństwa, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie długotrwałego, bezawaryjnego działania systemu sterowania. Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch CCS 800 Ultro jest przydatna dla użytkowników, ponieważ pozwala im skonfigurować i zarządzać systemem w sposób bezpieczny, niezawodny i efektywny.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch Ccs 800 Ultro

 • Zdjęcie oferty: Zestaw konferencyjny Philips CCS 800, Bosch CCS 80

O przedmiocie

Zestaw konferencyjny przewodowy - 11 mikrofonów firmy Philips CCS 800, w tym 1 mikrofon master (dla prowadzącego) firmy Bosch CCS 800 Ultro oraz stacja firmy Bosch CCS Ultro. Sprzęt używany, wygląd jak na zdjęciu, 5 mikrofonów jest niesprawnych.

 • Stan: Używany
  ElektronikaSprzęt estradowy, studyjny i DJ-skiPozostałe

  Oprogramowanie zarządzające Bosch zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o złożonych konfiguracjach w miejscach, takich jak porty lotnicze, linie metra i duże centra handlowe.

  Oferta oprogramowania zarządzającego obejmuje systemy do zarządzania bezpieczeństwem i monitoringiem wizyjnym, takie jak Building Integration System czy BVMS.

  Video Management System

  BVMS umożliwia sprawne zarządzanie urządzeniami wizyjnymi, audio i danymi w całej sieci IP. Pozwala zastosować rozwiązania telewizji dozorowej firmy Bosch w nietypowych konfiguracjach i w każdej wielkości:

  Building Integration System

  Building Integration System (BIS) to oprogramowanie do zarządzania różnymi podsystemami bezpieczeństwa firmy Bosch, takimi jak kontrola dostępu, dozór wideo, alarmy pożarowe, systemy nagłośnienia czy systemy sygnalizacji włamania — na jednej platformie. Oprócz tego BIS zapewnia również zestaw narzędzi do integracji z aplikacjami innych firm poprzez wykorzystanie otwartych standardów (OPC, ONVIF, OSDP) i zestawów SDK (Software Development Kit).

  Bosch Software Assurance

  Lepsze zarządzanie danymi wideo: Bosch Software Assurance GO to nasza podstawowa oferta usług pomocy technicznej i konserwacji oprogramowania. IBosch Software Assurance PRO to nasza oferta premium usług pomocy technicznej i konserwacji oprogramowania. Obejmuje rozwiązane Bosch Software Assurance GO oraz kilka funkcji umożliwiających naszym klientom korzystanie z najnowszego oprogramowania i ulepszeń wydajności.

  Urządzenia monitorujące do sprawnego zarządzania wymagają dodatkowego oprogramowania. Dla kamer i rejestratorów BCS oraz Dahua i Hikvision z protokołem ONVIF dedykowany jest program BCS Manager.

  Oprogramowanie na systemy Windows 7

  Wspomaga poprawną instalację, aktualizację programu oraz konfigurację kamer i rejestratorów.

  Instrukcja obsługi oprogramowania BCS Manager na systemy windows 7

  obsługa bcs manager w wersji 1. 5

  Zawiera m. in. szczegółowy opis obsługi programu, a w tym: instrukcje i porady dotyczące logowania, opis głównego interfejsu i każdej funkcji z osobna (moduły aplikacji). Ponadto zawiera wskazówki dotyczące poprawnej konfiguracji urządzeń BCS, alarmów, czy funkcji inteligentnych. Określa jakie są minimalne wymagania sprzętowe, jak i ukazuje wykorzystanie zaawansowanej funkcjonalności urządzeń BCS i urządzeń innych producentów wspierających ONVIF.

  W instrukcji BCS Manager 1. 5 opisano odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ). pl/userfiles/files/Instrukcja%20obs%C5%82ugi%20BCS%20Manager%20Desktop%20-%201_5. pdf">Instrukcja obsługi oprogramowania BCS Manager 1. 5

  obsługa bcs manager w wersji 1. 6

  Przedstawia obsługę najnowszej wersji oprogramowania na komputer (desktop) oraz na urządzenia mobilne. Instrukcja wspomoże instalację programu oraz konfigurację urządzeń. Zawarte są niej informacje na temat zarządzania kontami, podglądu na żywo, czy chmury P2P oraz opisanych jest wiele innych ważnych tematów.

  Instrukcja BCS Manager 1. 6 zawiera również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

  Tą wersją instrukcji można również się posługiwać podczas zapoznawania się z programem w NAJNOWSZEJ WERSJI 1. 7.

  Oprogramowanie BCS Manager w najnowszej wersji można pobrać poniżej:
  Aktualna wersja BCS Manager

Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch Ccs 800 Ultro

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch Ccs 800 Ultro

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja konfiguracji oprogramowania Bosch Ccs 800 Ultro